Hakkımızda FTS Bilişim ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi

Biz Kimiz?

Geniş iş gücü ve uzman personeli ile Türkiye’nin en büyük organizasyonlarında güven sağlar.

Fuar, kongre ve toplantılarda turnikeli geçiş sistemleri, turnike barkotlu geçiş sistemleri, turnike geçişinden sonra sms ile bilgilendirme, organizasyon sonrası istatistik ve raporlama noktasında siz değerli firmalarımıza destek vermekteyiz.

Turnike, bilgisayar, barkod, karekod okuyucularından oluşur. Okuyucunun algıladığı kod aynı sistemde sorgulanarak geçiş izni verilir.

Barkodlu giriş kartlarını okuyan optik okuyuculu turnikelerde bir defalık açma, bir günlük açma, tüm fuar boyunca açma yetkisini şifreli olarak programlayabilme özeliklerine sahiptir.Barkodlu kartlar ve bilgisayarlı turnikeler sayesinde tam geçiş güvenliği sağlanır.


Geçiş kontrol sistemi kayıt grubu ve geçiş grubundan oluşur. Kayıt grubunun oluşturduğu kodlara turnike dönüş izni verilir ve kişisel bilgileriyle beraber geçiş bilgilerini de raporlar. Sosyal medya modülü sayesinde ziyaretçi kabul grubunda zaman harcamadan cep telefonuna gelen kodu turnikeye yada online el terminaline okutarak giriş süreci tamamlanır.Online kayıt yaptırmış kişiler referans numarasını kioska girerekte geçiş kartı alabilir.


Sosyal Medya Kayıt : Etkinlik sayfasını beğenen kişi bilgileri otomatik olarak kayıt sistemine yönlendirilir.ve kayıt işlemi tamamlanır.


Online Kayıt : Ziyaretçi etkinlik başlamadan düzenleyici firmanın internet sitesinden online kayıt bölümünden kayıt yapar ve bilgiler otomatik olarak kayıt sistemine düşer.


Sahada Kayıt : Ziyaretçi kartvizitini verir yada davetiyeyi doldurur. Operatör bilgileri doldurup geçiş kartı verir.FTS Bilişim ve Organizasyon olarak, düzenlenen fuar, seminer, kongre, konfrerans ve konser gibi organizasyonlarda şirketinizin bünyesinde bulunan akıllı turnikeler, PC, notebook, all in one yazıcılar, tonerli yazıcılar, barkod yazıcılar,kiosk, telsiz, el terminali, barkod okuyucular, tablet vb gerekli donanım ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.